Главная » 2017 » Червень » 10 » МАРАФОН-ЕСТАФЕТА "З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ"
08:32
МАРАФОН-ЕСТАФЕТА "З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ"

10 червня, пройшов міський марафон-естафета "З Україною у серці". В марафоні прийняли участь представники навчальних закладів міста, команди професійного ліцею залізничного транспорту, міської ради, групи ЦВС м. Попасна, районної державної адміністрації,  ДЮСШ та Попаснянського МСЗ "Відродження" на чолі з міським головою Юрієм Онищенко.

Марафон стартував від Будинку науки та техніки та фінішував біля магазину "Україна". Від магазину "Україна" почався другий етап заходу, а саме естафета для учнів навчальних закладів. У естафеті прийняли участь ЗОШ №1, гімназія № 20, ЗОШ № 21, ЗОШ № 24, багатопрофільна гімназія № 25, професійний ліцей залізничного транспорту та ДЮСШ. На фінішу естафети учасників зустрічав міський голова Юрій Онищенко, який подякував всім за підтримку ініціативи проведення марафону-естафети та вручив командам - учасникам заохочувальні призи, а командам - переможцям естафети грамоти, медалі, кубок. Переможцями естафети стала команда Багатопрофільної гімназії № 25, ІІ місце виборола команда ЗОШ №21 і ІІІ - команда Попаснянського професійного ліцею залізничного транспорту.                                           Вітаємо наших учнів-переможців: САДОВСЬКИЙ МИКИТА ГР.23/24;  ЛИСЕНКО АНАТОЛІЙ ГР.23/24;  ГОЛОВАХА ВОЛОДИМИР ГР.27/28; ЧЕРНОВ ВІКТОР ГР.41/42;  ЛЕОНЕНКО ВЛАДИСЛАВ ГР.41/42:  КОСЕНЧУК ДМИТРО ГР.41/424 ОБЛАПЕНКО ТЕТЯНА ГР.29/30;  ВЕЛИЧКО АНАСТАСІЯ Р.9/10;  ДОРОСЄЄВА КАТЕРИНА ГР.9/10 і  ПЕРЦЕВА ІРИНА ГР.9/10

Просмотров: 402 | Добавил: ППЛЖТ | Рейтинг: 0.0/0